Balónky 2013

1. První zpráva o doletu balónku přišla 3.2. 2013 mailem. Balónek doletěl do města Kovel na Ukrajině. Uletěl neuvěřitelných 928 km. Zatím nevíme jméno šťastlivce. Na mail jsme odpověděli s prosbou o sdělení jména na kartičce. Až přijde odpověď, jméno zveřejníme.

2. Mariánkovi Koníčkovi se vrátila zpráva o doletu jeho balónku z křižovatky na Lhotce - Praha 4. Mariánek má z balónku radost a stal se rekordmanem v nejkratším doletu.

3.  Aleš a Sam Samkovi měli při vypouštěšní šťastnou ruku. Jejich balónek doleťel do Brtnice u Jihlavy (140 km). Spolu s cedulkou přišel dopis pana faráře Petra Baláta a plakát vyrobený místním společenstvím mladých s fotkami ze života jejich farnosti.

4. Balónek Tinky Plíhalové doletěl do Žirovnice na Vysočině (136 km). Našel ho na procházce pejsek Bady, který patří paní učitelce Martině Třebícké z MŠ v Žirovnici. Paní učitelka napsala Tince i krásný dopis.

5. Matěj Hrouda se stal slavný. Jeho balónek doletěl do malé vesničky Bychawa v Polsku (647 km). Nálezci Gaba, Hania, Werka a Jula nám v obálce poslali i výtisk polského časopisu "Glos ziemi Bychawskiej" , kde je článek o tom jak děti našly balónek poslaný z Čech. V článku byl otištěn i kontakt na naše webové stránky a fotografie jednoho z našich dětí jako pouští balónek.

 

VŠECHNY TYTO ÚŽASNÉ DOPISY VYSTAVÍME BĚHEM ČERVNA NA NÁSTĚNCE V KOSTELE.

ADRESY NA NÁLEZCE PŘEDÁME MAJITELŮM BALÓNKŮ S PROSBOU O NAPSÁNÍ PODĚKOVÁNÍ.